Enter your keyword

Yumuşak Saplı Poşet

Lütuf Ambalaj

Onlarca farklı poşet çeşidindeki kaliteyi binlerce müşteriyle buluşturan Lütuf ambalaj, yumuşak saplı poşetlerde de kalitesini ortaya koymakta ve kaliteyi oluşturan unsurlardan hiçbir zaman kaçınmamaktadır. Bugüne kadar ürettiğimiz farklı ebat ve tasarımdaki poşetler ile sizlere en iyisini sunan Lütuf poşet, yumuşak saplı poşet üretiminde de, üst düzey kalite normları ile üretimine devam etmektedir.
Yüksek kalitede ürettiğimiz poşetlerin mağazacılık sektöründe en fazla tercih edilen ürünler arasında yer alması, kaliteye verdiğimiz önemin en büyük göstergesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Mağazacılık sektörünün yanı sıra farklı alanlarda da tercih edilen yumuşak saplı poşet, kulplu poşet olarak da adlandırılan oldukça kullanışlı ürünler arasında yer almaktadır.
Ülkemiz genelinde her ilden yüzlerce müşteriden sipariş alan Lütuf ambalaj, tüm yoğunluğuna rağmen aldığı siparişleri zamanında yetiştirerek, siz değerli müşterilerimizin mağdur olmasının önüne geçmektedir. İstediğiniz şekilde firma logo ve isminin basımının yapılacağı yumuşak saplı poşetleri, baskısız olarak da sipariş vermeniz mümkündür. Üst düzey baskı kalitesi ile tamamlanan siparişleriniz, belirtilen zamanda hızlı bir şekilde adresinize gönderilmektedir.
Lütuf poşet yumuşak saplı poşet ebatları standart ebatların dışında, siz müşterilerimizin istediği ebatlarda da poşet imalatı yapacak kapasite ve yeterliliğe sahip ender firmalardan bir tanesidir.
Baskılı poşet fiyatları
Baskılı poşet üretimi tek düzine standart bir iş olmayıp, siz değerli müşterilerimizin belirtmiş olduğu kriterlere göre değişiklik göstermektedir. Bu kriterlerde, toptan poşet fiyatları için en belirleyici etkenlerdir.
Bizden talep edeceğiniz klişelerin boyut ve tasarımına göre, farklı poşet fiyatları ortaya çıkacağı için, ilgili klişelerin özellikleri belirlendikten sonra net bir fiyat çıkarmak daha doğrudur.
Mikron ve renk seçenekleri de, yine toptan poşet imalatı fiyatlarına etki eden farklı hususlardır.
Ödeme seçenekleri
Nakit ödemelerin yanı sıra, banka ve kredi kartları ile de ödeme kabul etmekteyiz. Kredi kartlarına, taksit seçeneğimiz bulunmamaktadır.
Tüm ürün çeşitleri ve özellikleri hakkında detaylı bilgileri, web sitemiz lutufambalaj.com üzerinden rahatlıkla bulabilirsiniz. Sizde lütuf poşet iletişim numaralarından bizimle irtibat kurarak daha detaylı bilgi alabilir, siparişinizi verip binlerce mutlu müşterimiz arasında yerinizi alabilirsiniz.