Enter your keyword

Hakkımızda

Lütuf Ambalaj

Hakkımızda
Kuruluşundan beri hızlı bir şekilde büyüme sağlayan ve tüm toptan poşet imalatı işlerinde yüksek kalite standartlarına önem veren Lütuf Ambalaj, bugüne kadar hizmet sunduğu binlerce müşterisinden olumlu geri dönüş almış sayılı ambalaj ve poşet üretimi yapan firmalar arasında yer almaktadır. Kalite ve müşteri memnuniyetini öz nesnesel firma anlayışı olarak belirleyen Lütuf Poşet, kazancının önemli bir kısmını yine kendi sektörüne yatırım yaparak, daha iyi ürünler imal etme çabasındadır.
Daha İyi Üretim İçin..
Daha iyi ve kaliteli bir üretim için gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelerde toptan poşet üretimi yapan firmalar üzerinde araştırma yapan firmamız, sektörle alakalı en yeni ürün ve imalat yöntemlerini toptan poşet üretimi sektörüne kazandırmaktadır. Bugüne kadar birçok yeniliğin öncüsü olarak sektöre büyük bir nefes kazandıran Lütuf Ambalaj, bundan sonrada yapacağı ARGE çalışmaları ile sektörün öncüleri arasında yerini almaya devam edecektir.
Müşteri Memnuniyetine Dayalı Hizmet Politikası
Sunduğumuz toptan poşet imalatı ve diğer tüm ambalaj üretimi hizmetlerimizin her aşamasında, müşteri memnuniyetine dayalı hizmet politikası anlayışı ile hareket etmekteyiz. Siz değerli müşterilerimizden aldığımız %100 olumlu geri dönüşler, bu konuda firmamızın önünü aydınlatan ve bizi daha iyisini yapmaya teşvik eden bir ışık niteliğindedir. Her zaman en iyisini daha ucuza yapma anlayışıyla işleyen toptan poşet imalatı kapsamında Lütuf Ambalaj olarak bizler, siz saygıdeğer müşterilerimizin en iyi hizmeti, en uygun fiyatlara almanız gerektiğinin taraftarıyız.
Doğaya Bakış Açımız
Plastik poşetler ve diğer ambalaj ürünlerinin, doğaya verdikleri zararın farkındayız. Bu sebeple insanları, doğru poşet kullanımına teşvik ederek, doğanın daha yaşanabilir bir hale gelmesi için, sosyal sorumluluk projelerine destek veriyoruz. Ayrıca üretimimizin her aşamasında, doğaya en az zarar verecek malzeme ve üretim teknikleri kullanarak, çocuklarımıza daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için çalışıyoruz. Kendi öz kaynaklarımızı yine kendi ülkemizde değerlendirerek insanlarımıza daha fazla istihdam sağlama hedefi taşıyan firmamız, ürettiği tüm ürünlerde çevreye en fazla hassasiyet gösteren firmalarında başında gelmektedir.
Atık ambalaj ürünlerinin çevreye minimum düzeyde zarar vermesi ve hatta hiç zarar vermemesi adına önemli araştırmalar yapan firmamız, bu bağlamda edindiği tüm bilgi ve teknikleri üretim aşamasında kullanmaya devam etmektedir.