Enter your keyword

El Geçme Poşet

Lütuf Ambalaj

Lütuf Ambalaj, El Geçme Poşet
Lütuf Ambalaj olarak yılların bizlere kazandırmış olduğu deneyim ve bilgiyi, sektörümüzde en iyi şekilde değerlendirerek toptan poşet imalatı yapmaya devam ediyoruz. Kaliteye dayalı bir öz geçmişe sahip olan Lütuf Poşet, sektör kültüründen almış olduğu özgüveni, her zaman bir adım daha ileride tutarak siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Bugüne kadar toptan poşet üretimi yapan firmamız, sektör ürünlerimizden bir tanesi olan el geçme poşet üretimi konusunda da, sektörümüzün önemli poşet imalatçıları arasında yer almayı başarmıştır. Farklı yumuşaklıklarda, belirtilen klişe ve ebatlarda el geçme poşet imalatı yapan Lütuf Ambalaj, geride yüzlerce memnun müşteri referansı bırakmanın, haklı gururunu yaşamaktadır.
Kalite Standartlarının Üzerinde Hizmet
Lütuf poşet olarak kalite standartlarının üzerinde hizmet sunmayı firma prensibi belirleyerek, tüm toptan poşet imalatı işlerimizde bu prensibe sıkı sıkıya bağlı bir şekilde hizmet sunmaktayız.
Klişelerinize uygun özelliklerde el geçme poşet üretiminde, maksimum kalitede üretim sunan Lütuf Poşetçilik, vereceğiniz tüm siparişlerinizi miktar ve yoğunluğa göre 10-15 gün içerisinde tamamlayarak, en önemli çözüm ortağınız olmaya devam etmektedir. Markanızı en iyi şekilde ön plana çıkaracak şekilde tasarlanan baskılı el geçme poşet çeşitleri ile, marka bilinirliğinizi en üst düzeye taşımaya yardımcı olmaktayız. Baskılı el geçme toptan poşet üretimi için elinizde bulunan tasarımı bize göndermeniz, en iyi şekilde şekil de tasarlanmış baskı sunmamıza yardımcı olacaktır. Markanız ön planda tutularak tasarım ve klişe hazırlanarak, son hali size sunulur ve onayınız alındıktan sonra üretime geçilir. Toptan El Geçme Poşet Fiyatları Toptan poşet imalatı fiyatları, tüm ürünlerde olduğu gibi el geçme poşet içinde belirli kriterlere göre farklılık göstermektedir. Bunlardan en önemlisi basıma hazır klişe ve mikrondur. Aynı zamanda ürün ebatları da, fiyatlara etki eden en önemli kriterlerden birisidir.
Eğer ki toptan el geçme poşet fiyatları hakkında daha net bilgi almak istiyorsanız, şuan bulunduğunuz web sitemiz lutufambalaj.com iletişim bölümünden bizimle iletişe geçip talep ettiğiniz ürün özelliklerini belirterek, daha net bir bilgi alabilmeniz mümkündür. Nakit ödemenin yanı sıra kredi kartı ve banka kartı ile ödeme yapabileceğiniz firmamızda, şuan için kredi kartına taksit seçeneği bulunmamaktadır. Tüm Türkiye’den toptan poşet siparişi almakta ve imalattan sonra size söylenen süre içerisinde gönderim sağlamaktayız.