Enter your keyword

Atlet Poşet

Lütuf Ambalaj

Lütuf Ambalaj, Baskılı Atlet Poşet İmalatı
Kurulduğu günden beri kaliteli ürün ve zamanında teslimat anlayışı ile hareket eden Lütuf ambalaj, bugüne kadar ürettiği kaliteli ürünler sayesinde üst düzey bir müşteri memnuniyeti elde ederek sektördeki yerini sağlamlaştırmayı başarmış firmalar arasında yerini almıştır.
Piyasada ihtiyaç duyulan tüm ürünleri üretme kapasitesine sahip olan firmamız, vereceğiniz tüm siparişleri titizlikle yerine getirmekte ve hizmet kalitesi adına hassasiyetlerinize özen göstermektedir.
Diğer ürünlerde olduğu gibi, toptan atlet poşet imalatı konusunda da sizlerin en önemli çözüm ortakları arasında yer almayı hedeflemekteyiz.
Market poşeti olarak da bilinen atlet poşetler, özellikle market, kasap, pazarlar ve bakkallar için en ideal poşet çeşitleri olup, ürünlerin tüketici tarafından kolay bir şekilde taşınması ve ayrıştırılması için kullanılmakta olan poşet türleridir. “Hışır” poşet adıyla da bilinen atlet poşetler, genellikle beyaz ve baskısız olarak üretiliyor olsa da, farklı renklerde baskılı olarak da üretilmektedir.
Lütuf Poşet Kalitesi ile, İstediğiniz Özelliklerde Üretim
En sık kullanılan poşet türleri arasında yer alan atlet poşetler, toptan poşet imalatı yapan firmaların en fazla talep gören ürünleri arasında yer almaktadır. Lütuf ambalaj kalitesi ile istediğiniz ebatlarda üretilen atlet poşetler, aynı zamanda farklı mikronlar ile de baskılı poşet imalatı yapılan ürünler arasındadır. Market içi ihtiyaçlarda genellikle baskısız üretilen atlet poşet, siz değerli müşterilerimizin isteğine göre belirtilen klişelerde baskılı olarak da üretimi yapılmaktadır. İstenilen mikronlarda yapılan bu üretimlerin tamamı, kalite standartlarına tam olarak uygunluk sağlamakta ve sağlamlık açısından 1. Sınıf toptan poşet üretimi yapılmaktadır. Poşet imalatı esnasında çevre kirliliğine minimum derecede zarar verecek üretim yapılarak, çevremizi de korumaya çalışıyoruz. Ürünlerimiz her ne kadar üretimde kullanılan benzer hammaddeler olsa da, değer olarak çevreye az zarar verecek değerlerin hesaplanması yapılarak üretim yapılmaktadır. Kurulduğu günden beri kalite ve güvenin adresi olan Lütuf Poşet, hizmet kalitesiyle tüm müşterilerinden olumlu geri dönüş almış firmaların başında gelmektedir. Sizde İnternet sitemiz olan Lutufambalaj.com üzerindeki iletişim kanallarından biriyle bizimle iletişime geçerek, binlerce mutlu müşterimiz arasında yerinizi alabilirsiniz. Siparişlerinizi peşin olarak ödemenin yanı sıra, banka ve kredi kartınızla da rahatlıkla ödeyebilirsiniz.